SHPËRNDAJE

Afërdita Dreshaj, është njëra nga modelet më të përfolura e më të kërkuara në Amerikë.

Ajo ditë më parë tregoi se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë e një djali përcjell GazetaDirekt.

Në kohë ditë të bukura, por njëkohësisht edhe të vështira për nga mos eksperienca, afër saj po i rri, motra, Jehona.

Ajo çka merr gjithë vëmendjen është  bukuria e Jehonës e cila duket shumë më ndryshe se motra e saj.

Një zeshkane me linja përfekte, kjo është motra tërheqëse e Afërditës./GazetaDirekt/