SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora çdo ditë e më shumë po arrin sukses në karrierën e saj.

Përveç kësaj, ylli shqiptar njihet edhe për bukurinë e linjat seksi.

E si duket për të gjithë këto ka pasur kujt t’i ngjajë.

Nëna e saj Vera pavarësisht moshës që ka ajo vazhdon të duket shumë bukur dhe në formë.

Këtë më së miri e dëshmon një fotografi që ka postuar ajo në profilin e saj në Instagram.

Vera shihet në bikini duke vënë në pah linjat perfekte  e duke shijuar pushimet në plazh.