SHPËRNDAJE

Mc Kresha dhe Lyrical Son, përsëri kanë sjellë një bashkëpunim,mirëpo këtë herë më ndryshe.

Këta të dy kanë lansuar edhe klipin i cili duket sikurse në vitet e 70-ta.

Kënga titullohet “Hey Girl”, e cila pritet të jetë njëra nga hitet e verës./GazetaDirekt.com