SHPËRNDAJE

Edhe një muaj dhe do  të mbushë 54 vjet, por kjo nuk do të thotë asgjë para sfidave të rrezikshme.

Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme turke, Hulya Avsar, e cila ka filluar pushimet verore familjare.

Ajo ka publikuar disa imazhe dhe video teksa shihet duke sfiduar valët e detit në Antalya të Turqisë.

ImageImage