SHPËRNDAJE

Pushimet po i vazhdon në Spanjë.

Aktorja Olta Gixhari ka hedhur disa fotografi në Instagram, ku shihet se pozoi në vende të ndryshme në këtë shtet, madje, edhe provokoi, shkruan GazetaDirekt.

Veshur me minifund, një bluzë të kuqe dhe stiletto, me këmbën gjysmë ngritur ajo ka pozuar nga shatërvani. Tërheqëse dhe provokuese, nuk mund të mungonin dhe komplimentet për aktoren bukuroshe.

Por, mes komentesh në sy bie më pikanti: “Ti mund të kishe sukses me filma porno jam i sigurt”.

Olta Gixhari ka preferuar mos të replikojë me ndjekësin, i cili mendoi një sugjerim për aktoren!