SHPËRNDAJE

Dy fotografi i hodhi dhe rrjeti u ‘çmend’.

Elvana Gjata ka mahnitur gjithë ata që e ndjekin në rrjetet sociale, shkruan GazetaDirekt.

Këngëtarja ka hedhur dy foto në Instagram, ku edhe njëherë tregoi që është bombastike te gjoksi.

Një imazh si ky, u komentua në forma të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

@valdrinsahitiofficial 💎

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on