SHPËRNDAJE

E njohur për publikun shqiptar u bë me rolin e saj në serialin ‘Iffet’.

Aktorja turke, Deniz Çakir ka hedhur një fotografi në rrjetet sociale ku shihet se ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj, shkruan GazetaDirekt.

Ajo ka ndryshuar flokët, duke i bërë kaçurrele dhe me ngjyrë tjetër.

Ky stil, asaj i rri shumë mirë.