SHPËRNDAJE

Modelja nga Shqipëria Alesia Bami, ka lënë një koment “interesant” në një fotografi në profilin instagram të këngëtarit tonë të njohur Skerdi-t.

Ajo ka pëlqyer fotografinë dhe i ka shkruar #bukurshem, ndërsa po të njejtin koment ja ka bërë edhe Skerdi Modeles në fjalë.

A do të jetë kjo një miqësi mes tyre apo do të ketë diqka më shumë,mbetet të shihet në ditët në vazhdim./GazetaDirekt.com