SHPËRNDAJE

Bukuroshja kosovare, Learta Jakupi, po e vazhdon qëndrimin e saj në Neë York.

Atje, ajo është me Kushtrimin dhe djalin e tyre, shkruan GazetaDirekt.

Përmes një fotografie të hedhur në Instagram, Learta ka treguse se çka ka bërë djali i saj.

Matinin e ka zënë gjumi gjatë kohës sa ata ishin duke shëtitur.

“Në qytetin që nuk fle” janë fjalët që ajo ia la fotos.

 

View this post on Instagram

 

My Baby in the City that never sleeps 😴

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on