SHPËRNDAJE

Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar.

Luana Vjollca dhe artisti me famë botërore, Faydee nesër në kanalin Youtube do e sjellin projektin e ri, shkruan GazetaDirekt.

Siç duket bëhet fjalë për këngën ‘Habibi’ të Faydee të cilin ai e publikoi para disa vitesh, e që me Luanën do e sjell në versionin Remake.

Por, se çka do sjellin saktësisht ata, presim të shohim.

 

View this post on Instagram

 

TOMORROW 🔥💣 @faydeemusic

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on