SHPËRNDAJE

Ai quhet Joni por në art njihet si DJ Jony Doctor, është nga Saranda dhe luan me disqe prej shumë vitesh.

U bë i njohur me bashkëpunimin që pati me Xhesika Polon me titull “Noise” me të cilin i rriti vlerat profesionit që bën, të luajë më muzikë. Para pak ditësh u Enduro Albania organizoi eventin e rradhes në 20 Prill në sheshin Nënë Tereza. Ky aktivitet nisi në orën 10:00, duke u përgatitur për show e GreekStundRiders me dy pilotat nga Athina që zhvilluan një spektakël të veçantë. Ishin të ftuar dhe këngëtarët e mirënjohur Eneda Tarifa dhe Devis Xherahu. Ajo që e bëri të veçantë këtë event ishte muzika e Dj Jony Doctor i cili e ka shoqëruar eventin duke luajtur këngët më në zë dhe më hit e duke krijuar spektakël dhe atmosferë. Ky është Dj që ndezi me muzikë sheshin “Nënë Tereza” Dj Jony Doctor. Dy nga videot e eventit mund ti ndiqni më poshtë si dhe mund ta ndiqni në instagramin e tij @Dj_Jony_Doctor …!

366D29EA-F301-404F-AEF2-31747550F012