SHPËRNDAJE
 Këngëtarja e njohur Diona Fona sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.
 Kënga titullohet “Shootah” dhe është e punuar ne Redbox Endertainmet.

Kënga më e re nga Diona, filloi të pëlqehet menjëherë nga fansat e saj por ata të gjiinisë së kundërt duan sigurisht ta dinë se kush është mashkulli fatlum i cili shihet në disa skena nën përqafimin e bukuroshes seksi.

Ai është prishtinasi Yll Dedinca i cili njëherish është mik i afërt i Dionës.