SHPËRNDAJE

Herë me nënën e herë me babain.

Reperi i njohur Majk është komentuar shpesh lidhur me sukseset në muzikë por edhe lidhur me jetën e tij private, shkruan GazetaDirekt.

Që nga ardhja në jetë e Roanit, gjithçka që lidhet me të ka qenë në interes të mediave e publikut.

Majlinda publikon shpesh foto të vogëlushit por njësoj edhe Majk i cili e merr shpesh djalin pranë vetes.

Kështu të paktën thonë fotot të cilat i publikon në rrjete sociale. Së fundmi reperi ka treguar se pasditen po e kalon me prindërit e tij dhe djalin Roanin.