SHPËRNDAJE

Fiona Gllavica dhe bashkëshorti i saj kanë nisur pushimet.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Arbnorin.

Pamje nga dasma madhështore e fotosesioni përrallor nuk kanë munguar, e tani aktorja me ndjekësit ka ndarë foto nga pushimet.

Bazuar në fotot e postuara ata kanë nisur pushimet në Tajlandë.