SHPËRNDAJE

Është modelja më e njohur në botë.

Famën e saj, Demi Rose e mori për shkak të linjave trupore, që i ka me bollëk, shkruan GazetaDirekt.

Në Instagram, së fundmi Demi ka hedhur një foto pa ngjyra, por, shumë të ‘nxehtë’.

Bukuroshja shihet veç në bikine dhe dukej mjaft ‘shpërthyese’.

 

View this post on Instagram

 

Let me pour my heart out to you 📸 @gregorio

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on