SHPËRNDAJE

Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë për të qenë pjesë e “Sunny Hill Festival” si edhe ka bërë një donacion prej 150,000 eurosh për pritjen e artistëve nga e gjithë bota në Kosovë.

Bashkë me të është edhe i dashuri i saji ri, Anwar Hadid, i cili viziton Kosovën për herë të parë dhe e ftuara speciale e Sunny Hill, Miley Cyrus.

Së fundmi ajo është filmuar në Kosovë duke kërcyer ‘Shotën’ bashkë me këngëtarin e njohur Gashi.

Dua mban në shpatulla flamurin shqiptar dhe në ambientin ku të dy ndodhen dëgjohen shumë brohorima në sfond ndërsa të dy janë duke pritur të fillojë pjesa kryesore e kërcimit.

 

View this post on Instagram

 

Shqipe we made it… @gashi & @dualipa 🔥🔥

A post shared by Prive.al (@prive.al) on