SHPËRNDAJE

Sot llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

E tillë, Agnesa Vuthaj ka qenë edhe kur ishte 13 vjeçare, shkruan GazetaDirekt..

Në Instagram ajo ka hedhur një fotografi ku shihet se pozoi kur ishte fare e re dhe shumë e bukur.

Madje, duke dëshmuar se nuk ka operacione plastike, Agnesa nuk duket shumë ndryshe edhe sot, pra, ruan të njëjtën bukuri.

 

View this post on Instagram

 

#13

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on