SHPËRNDAJE

Robert Berisha është një nga emrat më të njohur të showbiz-it shqiptar.

Ai shkaktoi goxha furtunë në shtypin rozë kur njoftoi ndarjen nga Nora Istrefi. Këtë herë nuk na ka thënë diçka më tepër për lidhjen me këngëtaren, por na ka zbuluar si dukej para shumë vitesh.

Shumë nga ju mbase nuk e dinë, por thuajse një dekadë më parë,  Robert Berisha dhe vëllai i tij, Patrisi, ishin të përzgjedhurit në videon e këngës “Njëherë po, njëherë jo”  të Greta Koçit.

roberti.jpg

Së fundmi ai ka udhëtuar drejt Amerikës, ku dhe ka publikuar shumë foto dhe video të tij në ‘Instastory’. Midis tyre artisti ka vendosur të ndajë me ndjekësit dhe nje foto të tij prej vitit 1988, ku duket se është veç një adoleshent. Prej këtij momenti kanë kaluar shumë vite, ndaj ndryshimi i Robertit është mjaft i madh.

640-0-5d9c3a0484631-544x1024.jpg