SHPËRNDAJE

Pavarësisht se Adelina Ismajli është shkëputur nga skena muzikore duke i’u përkushtuar familjes, ajo ndjeket nga fansat dhe çdo postim i saj zgjon kurreshtjen e ndjekësve të saj.Adelina ka postuar një foto që bashku me motrën Zanfinën me mbishkrimin ”Kur nëna të thotë jo, po të thotë tezja.. Princesha ime e përkryer”. Epo jo më kot tezet janë kaq të dashura nga fëmijët.

adelina zani