SHPËRNDAJE

Genta Ismajli vjen së shpejti me këngë të re.

Ajo ka finalizuar projektin e ri dhe pritet ta lansojë së shpejti.

Në postimin e fundit që Instagram, Genta tregon se kënga e re mbanë titullin ‘Dy dashni’.

Kjo këngë vjen me tekst nga Endrit Mumajesi Muma dhe muzik të Alfred Sulës.