SHPËRNDAJE

Bashkëpunimi i fundit i realizuar nga dy këngëtarët Blero Muharremi dhe Kole Oroshi deri më tani ka arritur mbi 300 mijë klikime.
Kënga me titull “Jar Na Na” është pritur mjaft mirë nga adhuruesit këng kjo e cila i përshtatet mjaftë mirë sezonit veror./GazetaDirekt.com