SHPËRNDAJE

Nora Istrefi dhe Irkenc Hyka kanë publikuar duetin.

Nora Istrefi dhe Irkenc hyka sapo kanë publikuar edhe bashkëpunimin e tyre të dytë në këtë vit.

Tani dyshja kanë ardhur me këngën ‘Jena Nda’ të cilës e kanë punuar edhe videoklip ndryshe nga dueti i fundit ‘Tymi Dashnis’.

Muzika dhe teksti i këngës është punuar nga Irkenci ndërsa klipi nga Unix production.