SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur, Jennifer Aniston ka vendosur të rikthehet në televizion për serinë e parë pas përfundimit të serialit ‘Friends’ në 2004.

Ajo ka vendosur të fillojë së bashku me Reese Witherspoon një dramë të re HBO rreth shfaqjeve televizive të mëngjesit.

Jennifer kishte kohë që nuk shfaqej, përveç filmave ku ka qenë e ftuar speciale si 30 Rock dhe Cougar Town.

Sipas Hollywood Reporter, ky projekt i ri nuk ka nisur akoma të filmojë, por mendohet se do të fillojë së shpejti nën udhëheqjen e Michael Ellenberg. /Telegrafi/