SHPËRNDAJE

I ka nisur pushimet.

Jonida Maliqi ka lënë të gjitha angazhimet rreth profesionit me një anë, për të pushuar për pak ditë, shkruan GazetaDirekt.

Këngëtarja në këto pushime po shoqërohet nga nëna e saj dhe djali, kurse duket se po kalojnë momente të paharruara.

Së fundi, ajo postoi disa fotografi pranë nënës së saj, të cilës po i dhuronte një puthje në faqe, e të cilën e quajti ‘Dashuri’.

 

View this post on Instagram

 

Me dashurine ❤️🙏

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on