SHPËRNDAJE

Ai blen vetura të shtrenjta.

Të tilla i ka edhe rrobat e aksesorët që i përdorë, shkruan GazetaDirekt.

Por, Mozzik, siç duket nganjëherë e merr malli për kohën kur nuk kishte para e bukën e hante me qepë.

Ai në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihej duke ngrënë bukë, qepë dhe tuna të copëtuar.

Sipas reperit, ky është ushqimi që shijon më së shumti.