SHPËRNDAJE

Seriali, “Beni Affet” po cilësohet si njëri nga telenovelat më të gjata që janë transmetuar ndonjëherë.

Ai, po vazhdon të shfaqet edhe më tutje në ekranet televizive shqiptare dhe padyshim që kanë një shikueshmëri të madh, shkruan GazetaDirekt.

E njëra nga personazhet më të dashura mbetet roli i “Kaderi” ,rol ky ë interpretohet shumë mirë nga aktorja turke, Ceren Yalazoğlu.

Ndryshe nga seriali ku nuk ka fat në dashuri, në jetën reale ajo është e martuar me aktori, Osman Karakoç.

Duke u bazuar në fotot që dyshja poston shihet se janë një çift i lumtur./GazetaDiretk/