SHPËRNDAJE

Kady McDermott, vajza e ekraneve televizive, ka gjetur kohë t’i përkushtohet edhe vetes. Ajo momentalisht pushimet po I kalon në Ibiza.

21- vjeçarja  tregon trupin e saj hollë dhe të pasmet në bikini  ngjyrë të ulliri, duke lënë pa fjalë pushuesit në Ibiza.