SHPËRNDAJE

Ka festë sot.

Këngëtarja Kaltrina Selimi sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaDirekt.

Me 05 shtator ajo e kapi moshën 35 vjeçare dhe duket më se seksi  e më në formë se kurrë më parë.

Për ditëlindje, këngëtarja ka pranuar urime të shumtë nga njerëzit më të afërt të saj.

Për Kaltrinën, edhe ne urojmë shumë vite të lumtura.

 

View this post on Instagram

 

U rrita edhe un e hajt …birthday girl

A post shared by Kaltrina Selimi (@kaltrinaselimiiofficial) on