SHPËRNDAJE

Është modele kanadeze.

Por, Khloë Terae ndjekës në Instagram ka edhe nga Kosova e Shqipëria, shkruan GazetaDirekt.

Në Instagram ka hedhur dhe komentet për të nuk kanë pasur të ndalur.

E veshur me një palë bikine, Khloë dukej fort seksi.

 

View this post on Instagram

 

salt in the air, sand in my hair 💕 @fashionnova @fashionnovamen #novababe

A post shared by Khloë Terae 🇨🇦 (@khloe) on