SHPËRNDAJE

Pothuajse në çdo dalje u kujdes që të duket bukur e më stil.

Por, kaq natyrale se fotoja e fundit që po qarkullon në rrjetet, aktoren turke që aktroi te seriali ‘1001 netë’ me rolin e Sheherzadës, nuk e keni parë.

Bukuroshja në këtë imazh shihet se bëri një selfie nga afër, duke vënë në pah bukurinë natyrale dhe pa grim.

E padyshim që bukur i rrinte edhe stili i ri i fotos.

 

View this post on Instagram

 

#berguzarkorel ‘den yeni paylaşım.. #new #enmagazinn

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn) on