SHPËRNDAJE

Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku në çdo foto që publikon tërheq vëmendjen e mediave.

Disa muaj më pare ajo u bë dhe pjesë e gjigandit botëror GUESS.

Së fundmi, Kjevina ka postuar një video në Instastory ku shihet duke kërcyer nën ritmet e këngës më të re të shoqeve të saj Dafinës dhe Taynës, “Bye Bye”. Veshja e saj pjesërisht transparente vë në pah format perfekte trupore të bukuroshes.