SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur ka folur lidhur me martesën e saj të parë.

Mariah Carey, ishte e martuar me Tommy Mottola, shkruajnë mediat e huaja.

E lidhur me martesën e saj të parë ajo ka folur së fundmi duke thënë se është ndier si e burgosur. Gjatë një interviste me Cosmopolitan foli hapur.

“Ndoshta më mirë ta pikturoni një fëmijë si nuse. Isha shumë e kontrolluar. Nuk kisha liri si qenie njerëzore. Ishte pothuajse sikur të isha e burgosur”, tha ajo.

Çifti i mëparshëm u martua në vitin 1993 dhe marrëdhënia e tyre ishte shumë e përfolur për shkak të diferencës 20 vjeçare në moshë. Ata më pas u ndanë në vitin 1997.