SHPËRNDAJE

Ka ardhur nga Gjermania në Ulqin.

Këngëtarja Anita Latifi nga ky resort turistik po publikon fotografi të ndryshme ku po na mahnitë me trupin e saj, shkruan GazetaDirekt.

Një gjë të tillë e bëri pak më herët.

Ajo u fotografua nga pas dhe dukej vërtetë shpërthyese me të pasmet që dukej sikur do t’i eksplodonin.

 

View this post on Instagram

 

Erzähl das alles bitte meinen 🍑

A post shared by Anita Latifi (@anitalatifi) on