SHPËRNDAJE

Festivali “Evropa Plus” në Moskë do të mirëpres edhe tre këngëtare shqiptare.

Dua Lipa, Bebe Rexha, Era Istrefi e Arilena Ara, janë emrat e përzgjedhur për të performuar në këtë festival.

Mirëpo nuk është ditur deri në minutat e fundit nëse Arilena do të perfomojë pasi që do të këndonte në gjuhën shqipe hitin “Nëntori”.

Ajo tashmë ka arritur në Moskë nga ku edhe ka publikuar fotografi dhe Imazhe në Instagram.

Madje ajo ka marrë një vlerësim duke marrë një plaket Platiniumi prej organizatorëve rus.