SHPËRNDAJE

Krahas emrave si Dua, Rita, Bebe, Ava, Njomëza e Era, po bën famë edhe ajo.

Ilira quhet këngëtarja shqiptare cila po tregon se e talentuar është dhe çfarë stili unik ka, shkruan GazetaDrirekt.

Ajo pos kësaj pjese, gëzon edhe linja trupore për t’ia pasur lakmi.

Në Instagram Ilira ka hedhur një imazh ku ka mahnitur me pamjen e saj dhe ka nxjerrë pak nga gjoksi bombastik.

https://www.instagram.com/p/BzAqgB6oPMZ/?igshid=1955vtvquin0e;