SHPËRNDAJE

Është një nga modelet shqiptare më të mira në botë.

Xhesika Berberi për herë të parë na ka njoftuar me një kënd të shtëpisë së saj, shkruan GazetaDirekt.

Në fakt, ajo para ndjekësve tregoi pjesën e dhomës së ndenjës dhe kuzhinës.

Në shtëpi i vërehen edhe valixhet e saj, që mbase i ka vënë aty për të ikur në ndonjë shtet apo edhe ndoshta u kthye nga diku.

 

View this post on Instagram

 

💕

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on