SHPËRNDAJE

Faton Kuqari, duket se nuk e duron konkurenten e Përputhen, Sindin.

Mbrëmjen e kaluar, Sindi u rikthye në “Përputhen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte t’i kërkonte falje Julit për debatin e “vajit të Borshit”, produksionit dhe publikut.

Debatin e tyre e ka ndjekur edhe ish-konkurrenti Fation Kuqari, i cili s’ka duruar dot më gjatë dhe ka dhënë komentin e tij nëpërmjet rrjeteve sociale.

Ai ka publikuar një foto të Sindit, të cilës i ka vendosur një emoji të madh në fytyrë, teksa shkruan se ajo i duket njeriu më antipatik dhe i vjen të thyejë televizorin kur e sheh.