SHPËRNDAJE

Ai është i famshëm kudo në botë.

Madje, Chris Brown në llogarinë e tij në Instagram ka miliona ndjekës, shkruan GazetaDirekt.

Ndërsa, në mesin e njerëzve që ai ndjekë janë edhe disa shqiptare.

Bëhet fjalë për Adrola Dushin e cila konsiderohet të jetë një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Kujtojmë se ai e ndjek edhe këngëtaren shqiptare, Dua Lipa dhe Arbenita Ismailin, e cila ka fshirë llogarinë në Instagram.