SHPËRNDAJE

Epo, na ka munguar me foto të tilla.

Bukuroshja shqiptare, Xhesika Berberi siç duket po e ndjenë shumë të nxehtin, shkruan GazetaDirekt.

Kjo se, ajo në Instagram ka hedhur disa fotografi ku shihet vetëm me bikine.

Xhesika ka zgjedhur ngjyrën e kaltër dhe dukej shumë seksi pasi bikinet ia kanë nxjerrë në pah trupin seksi që ajo ka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on