SHPËRNDAJE

Këngëtarja Orhidea Latifi-Kida duket se më në fund është shkëputur nga sezoni i vështirë i punës dhe ka nisur pushimet.

 

Në profilin e saj në Instagram, Kida ka hedhur disa foto në bikini, ku u shfaq më tërheqëse se kurrë më parë.

E veshur me një palë bikini me ngjyrë, Kida zbuloi linjat trupore duke pozuar në disa pozicione të ndryshme.

Ngjitur me foto, Kida ka shkruar se e do verën dhe mori shumë komente nga ndjekësit.