SHPËRNDAJE
 Këngëtarja e njohur Kida pëlqehet jo vetëm për këngët që sjell por edhe për veshjen e bukur me stil.

Ajo së fundmi ka realizuar disa fotografi në të cilat duket ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim.

Kida vërtet duket më tërheqëse dhe joshëse si asnjëherë tjetër./GazetaDirekt