SHPËRNDAJE

Kim Kardashian vazhdon të tërheq vëmendjen pasi u fotografua në California me një fustan si qese plastike.

35-vjeçarja mbante veshur një pallto të gjatë, që e mbante gjysmë të hapur dhe që e ndihmonte që të mos ekspozonte më shumë se ç’duhej. Së fundmi Kim ka qenë në qendër të kritikave nga fansat e saj për disa fotografi që kanë lënë vend për shumë keqkuptime./GazetaDirekt.com