SHPËRNDAJE

Ajo është ‘mbretëresha’ e fotove nudo.Dhe Kim Kadashian ka shtuar edhe një foto tjetër në koleksionin e saj siç e ka bërë nëna natyrë. 36-vjeçarja ka pozuar tërësisht e zhveshur ngjitur në një pemë të martën.

Ylli i televizioneve ka postuar foton në Instagram me mbishkrimin: “Jam e nderuar që jam fotografuar nga Mert dhe Marcus për librin e tyre të ri! 20 vite për tu prodhuar! Do të publikohet në 7 shtator.”

Në foton bardhë e zi nëna e dy fëmija ka ekspozuar tërësisht trupin e saj duke mos i lënë vend aspak imagjinatës.