SHPËRNDAJE

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit njërin nga momentet ‘hot’ ku shihet duke marrë rreze dielli.

E veshur në bikini dhe e shtrirë në një pozitë provokative, nga lartë ka fotografuar trupin e saj dhe ka zgjedhur që këtë moment të ‘nxehtë’ ta ndajë me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net

Emri i Kim është njëri ndër më të përmendurit në të gjithë botën, sidomos kur flasim për linjat trupore seksi.