SHPËRNDAJE

Janë bërë bashkë për një tjetër këngë.

Lumi B dhe Ledri Vula kanë lansuar në kanalin Youtube projektin e ri të titulluar “Kiss Kiss”, shkruan GazetaDirekt.

Kënga u shkrua nga vet ata kurse muzika u bë nga Redbox.

“Kiss kiss” u finalizua me klip nga Valon Aziri.