SHPËRNDAJE

Ata janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Adrian Gaxha dhe Enur Pakashtica kanë hedhur në Youtube këngën e titulluar “Ajshe”, shkruan GazetaDirekt.

Përpos zërit të bukur të tyre, në këtë këngë vlen të komentohet shumë edhe ana vizuale.

Momentet qesharake, vajza seksi dhe ironizimi janë disa nga veçoritë e kësaj video.

Në klip po ashtu u vërehet edhe goca, e cila është shumë e bukur.