SHPËRNDAJE

Demi Rose është modele dhe bukurinë e saj e ekspozon çdo ditë përmes rrugës së Instagramit. Duke iu falënderuar fotografive seksi, ajo ka marrë jo zyrtarisht titullin e femrës më sfiduese në këtë rrjet shoqëror. Demi Rose nga Britania e Madhe ka vite që punon si modele, por famën e madhe e ka arritur në Instagram, ku ka 4.7 milionë ndjekës. Manekena e bukur çdo ditë publikon fotografitë e saja, të cilat i ka bërë për revista të njohura, por edhe skena nga jeta private. Ajo është vetëm 22-vjeç, dhe promovon bukurinë e saj dhe zbulon atë që shumë vajza tjera nuk do ta ekspozonin në publik. Ajo gëzon linja seksi trupore që të lënë  pa fjalë./GazetaDirekt.com

Më poshtë ua sjellim disa fotografi: