SHPËRNDAJE

Anjeza Branka vjen me projekt të ri, që mban titull “Ai”,këngë e cila është publikuar sot.

Muzika e kësaj këngë është punuar nga Anxhelo Koci dhe Xhulio Milloshi, derisa teksti është shkruar nga Sergi Disha.

Anjeza në këtë klip vjen më ndryshe, duke sjellë lloj llojshmëri të ngjyrave që e karakterizon stinën e verës./GazetaDirekt.com