SHPËRNDAJE

” Fundoset” Kim Kardashian, del vajza që e sfidon, heq rrobat dhe tregon hapur gjithçka…

Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte.

Modelja australiane, së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.

Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram.
Kjo modele duket se është konkurrentja e denjë e Kim, pasi ka marrë një vëmendje të madhe dhe duket se Kardashian tashmë do dalë në stolin rezervë, që pas qarkullimit të fotove të saj./GazetaDirekt.com

https://www.instagram.com/p/BVNHPmEByLE/?taken-by=emilysears&hl=en

https://www.instagram.com/p/BUfoPLZB-oh/?taken-by=emilysears&hl=en

A body and a woman who lives in it

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

"he who hesitates is lost" Glam: @mua.alexander Tan: @isabelalysa BTS w/ @stephenvanasco

A post shared by Emily Sears (@emilysears) on

https://www.instagram.com/p/BTshaGzBWfS/?taken-by=emilysears&hl=en

https://www.instagram.com/p/BTARG-FBh_S/?taken-by=emilysears&hl=en