SHPËRNDAJE

Ai ka një shije shumë të shtrenjtë dhe duket se Tyga ka vërtetuar se nuk ka asnjë problem me paratë, duke blerë një varëse të re me diamantë, raporton “TMZ”.

Reperi 27-vjeçar, i cili u përfol se po përjetonte një krizë financiare, ka blerë një zinxhir me diamantë 60 karatsh, i cili është i punuar i gjithi më dorë. Sipas “TMZ” ky zinxhir ka kapur vlerën e 188.000 dollarëve./GazetaDirekt.com